Frank a draci

11. října 2018 v 22:27 | DinoMamá |  Draci ve filmu/seriálu
Tak jsem si projížděla na televizi promeškaný pořady, když jsem zahlédla nápis, který mě zaujal. Jak by také ne, díky Cthulu můj Pavlovův reflex zaregistruje každou zmínku typu "drak" či "dino..". Tady psali, že jde o seriál Frank a drak. Rozklikla jsem si to tedy a popisek hlásal:

Dobrodruh, znalec a milovník zvířat Frank Cuesta, se vydává po stopách draků. Hledá po světě jejich nejbližší příbuzné a sestavuje tak jakéhosi pomyslného ideálního draka.

Říkám si, to zní docela dobře. Sice psali, že jde o 4 díl z první série, ale tak jestli bude dobrý, snad někde seženeme i zbytek. A tak jsem teda s dětma k tomu zasedla...

Medúza:
chvilkami se bála, ale většinu času se smála Frankovi.

Cthulu:
byl nadšen tím, že viděl "děsivé" varany i hady, kteří jsou jeho oblíbenci

DinoMamá:
ehm, sorry, já už si to nepustím. Ne vážně, dětem se to líbilo, ale já jsem asi na tohle fakt moc náročný divák. Podle popisu jsem čekala něco trochu mezi Světem draků (dokument) a stylem dinosauřích dokumentů od BBC, ale tohle nebylo ani zdaleka.
Já chápu, že tenhle španělský maník ve vytahaným triku, šortkách a růžových crocsech, co se tváří jakože je Steve Irwin, může někomu připadat vtipný, ale asi jsem na to suchar. Nerozhodilo mě ani tak to, že na běhání mezi varany, jež pošťuchuje k aktivitě, nebo do jeskyně s vodou,šváby a silnou vrstvou guana, nezvolil právě vhodnou obuv. Spíš mi vadilo, že jsem postrádala smysl nebo návaznost celého toho dílu. Chvíli předhazoval, že narozdíl od východu, kde je drak symbolem štěstí je na západě démonizován, v další chvíli zase úplně mimo vykládá o jedovaté stonožce, kterou prostě musí vzít do rukou (samozřejmě ho kousne). V dalším dni prolézá netopýří jeskyni s tím, že v takových asi žil drak, ale neřekne k tomu, proč zrovna tahle, co tam chce hledat, prostě nic. Za mě mišmaš bez ladu a skladu, držící jen na španělském brebentění a růžových crocsech
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama