Dinosaurus (Disney 2000)

Pátek v 14:08 | DinoMamá |  Dinosauři ve filmu/seriálu

82 minut, USA

Dinosaurus jménem Aladar žije v bezpečí a dostatku na nádherném ostrově společně se svými malými přáteli lemury. Z jejich pozemského ráje je ale náhle a nečekaně vyžene zničující srážka planety s rojem meteoritů. Aladarovi a několika lemurům se jen zázrakem podaří vyváznout životem. Na kontinentě, kde se přidají ke skupině mírumilovných dinosaurů hledajících nový domov, na ně čeká řada veselých i notně dramatických dobrodružství. Často se dokonce ocitají i ve velmi nebezpečných situacích díky následkům vesmírné katastrofy a krvelačnosti hladových predátorů. Aladarova odvaha, originální způsob řešení problémů a soucit se slabými se stanou světlem, které v temnotě katastrofy ukáže dinosaurům cestu k přežití.(oficiální text distributora)

Cthulu a Medúza: rozhodně doporučují. Cthulu si díky tomu oblíbil Iguanodony (to je Aladar). Mohou se na něj dívat i opakovaně.

DinoMamá: Za mě určitě plus. Má to příběh, je v tom naděje i poučení. Myslím, že je to povedený počin a 73% na ČSFD dávám za pravdu. Určitě bude oceněn všemi dinomily rozličného věku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama